Jak czuć się dobrze, gdy cię wywalą

Jak czuć się dobrze, gdy cię wywalą - Wojciech Albiński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Albiński
WYMIAR
10,2 MB
NAZWA PLIKU
Jak czuć się dobrze, gdy cię wywalą.pdf
ISBN
8710583695586

OPIS

Musiałem zostać zwolniony cztery razy w jednym roku, żebym zaczął się zastanawiać, czy aby na pewno praca jest tym, czego szuka się w ogłoszeniach. Wyszło, że nie i tak powstał poradniczek, który może wygląda jak książeczka do kawy, ale jest to mój smutek, otępienie i radość z próby znalezienia zajęcia, którego nie da się stracić. Wojciech AlbińskiOto prawdziwa i uczciwa książeczka rekolekcyjna dla nawróconych kiedyś na kapitalizm, pozwalająca zmierzyć się z niespodziewaną pustką po stracie pracy i przygotować do życia potem. W tę książkę każdy pracujący powinien zaopatrzyć się sam. Ty też, bo prędzej czy później Ty też stracisz pracę.Piotr Czerski, pisarz, autor manifestu "My, dzieci sieci"

W jednym roku 2012 straciłem i znalazłem pracę cztery razy. > Jak czuć się dobrze, gdy cię wywalą. ...

W jednym roku 2012 straciłem i znalazłem pracę cztery razy. Z pewnością sprzyja to uczuciowemu otępieniu, ale też pozwala odbić się od dna i zadać jedno pytanie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI