Kamperem po Skandynawii czyli rodzinna wyprawa na jeden z krańców świata

Kamperem po Skandynawii czyli rodzinna wyprawa na jeden z krańców świata - Maciej Szafrański | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Szafrański
WYMIAR
4,57 MB
NAZWA PLIKU
Kamperem po Skandynawii czyli rodzinna wyprawa na jeden z krańców świata.pdf
ISBN
9083432134374

OPIS

Wolność, przygoda i nieokiełznana radość z obcowania z dziką przyrodą! Właśnie to oraz dużo, dużo więcej przeżyli Maciej i Monika Szafrańscy z trójką dzieci (Dominikiem, Mikołajem i Tosią), decydując się na podróż do krajów nordyckich. W ciągu trzech tygodni przejechali 7 000 km!Kamperem po Skandynawii jest odtworzeniem zapisów z dziennika pokładowego, który prowadził Maciej na bieżąco z trasy przez Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię, Szwecję i Danię. Znajdziecie tu nie tylko opisy fantastycznych miejsc, które trzeba odwiedzić, ale i praktyczne wskazówki, jakich nie serwują zwykłe przewodniki.Otrzymacie szereg porad co do wypożyczania i ekwipunku kampera, a także informacje o warunkach panujących na skandynawskich kempingach.

w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Kamperem po Skandynawii.

W ciągu trzech tygodni przejechali 7 000 km! Kamperem po Skandynawii jest odtworzeniem zapisów z dziennika pokładowego, który ... Kamperem po Skandynawii, czyli rodzinna eskapada na jeden z krańców świata usługi wydawnicze. Wolność, przygoda i nieokiełznana radość z obcowania z dziką przyrodą! ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI