Trądzik Kompendium

Trądzik Kompendium - Alison Layton | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alison Layton
WYMIAR
8,51 MB
NAZWA PLIKU
Trądzik Kompendium.pdf
ISBN
2059550612322

OPIS

Kompendium ukazuje najnowszy stan badań nad Trądzikiem i jest polską edycją publikacji z serii Fast Facts, cieszącej się uznaniem w wielu krajach anglojęzycznych. Książka jest skierowana zarówno do specjalistów, jak i do wszystkich, którzy w swojej praktyce mogą spotykać się z tą chorobą.Spis treści:WstępEpidemiologiaPatofizjologia, etiologia i modyfikujące je czynnikiDiagnozaAspekty psychospołeczneLeczenie miejscoweLeczenie ogólneLeczenie fizykalne trądziku i bliznŚcieżka kliniczna postępowania w trądzikuPrzyszłość terapiiIndeks

Książka jest skierowana zarówno do specjalistów, jak i do wszystkich, którzy w swojej praktyce mogą spotykać się z tą chorobą. Kompendium ukazuje najnowszy stan badań nad Trądzikiem i jest polską edycją publikacji z serii Fast Facts, cieszącej się uznaniem w wielu krajach anglojęzycznych. Książka jest skierowana zarówno do specjalistów, jak i do wszystkich, którzy w swojej prakty Trądzik.

Layton, Diane Thiboutot, Vincenzo Bettolo, DK Media. Największa księgarnia medyczna, niskie ceny i darmowa dostawa, szybka realizacja zamówień, ponad 10-lat doświadczenia w internecie, bezpieczeństwo zakupów. Kup teraz na Allegro.pl za 54,14 zł - TRĄDZIK KOMPENDIUM, LAYTON ALISON z miasta Racibórz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI