Tożsamość kulturowa a migracje

Tożsamość kulturowa a migracje - Edward J. Jaremczuk | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edward J. Jaremczuk
WYMIAR
11,20 MB
NAZWA PLIKU
Tożsamość kulturowa a migracje.pdf
ISBN
2504879901906

OPIS

"(...) Opracowanie wnosi wiele nowych i ważnych elementów - zarówno w wymiarze metodologicznym, poznawczym, jak i utylitarnym - w obszarze nauki o polityce, internacjologii oraz sekuritologii. Podkreślić należy dobrze przemyślaną iw efekcie spójną konstrukcję pracy, a także dbałość wszystkich autorów o wnikliwą analizę podejmowanych problemów: od repatriacji, przez zderzenie demograficzne , bezpieczeństwo demograficzne, bezpieczeństwo migracyjne, procesy dechrystianizacji i islamizacji, tzw. "prawdę historyczną" , kulturę pokoju, aż po kwestie odnoszące się do ludobójstwa. (...) Szczególnie pozytywnie należy ocenić odważne (czytaj: wolne od ograniczeń political correctness), poparte rzetelną argumentacją prognozy - obecne w niemal wszystkich artykułach. (...) W książce nie brakuje kontrowersyjnych tez i opinii (wydaje się, że świadomie na pograniczu języka nauki i wyrazistej publicystyki), a to zwiastuje interesującą dyskusją nad jej zawartością". - dr hab. Ryszard Michalak, prof. UZ

Dodaj opinię . Wersja elektroniczna (brak aktualizacji) Redakcja: Edward Jaremczuk.

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ ... Napisz recenzję o produkcie: Tożsamość kulturowa a migracje Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI