Św. Antoni z Padwy

Św. Antoni z Padwy - Andre Melaud | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andre Melaud
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Św. Antoni z Padwy.pdf
ISBN
3124939011554

OPIS

"Św. Antoni z Padwy" to pierwszy z serii komiksów o znanych świętych, dzięki której zarówno młodsi jak i starsi czytelnicy będą mogli poznać sylwetki duchowe wybitnych postaci Kościoła Katolickiego oraz czasy, w jakich żyli. Wszystkie napisane są przystępnym, bogatym i pobudzającym wyobraźnię językiem. Dołączone mapy ułatwiająutrwalenie wiadomości historycznychzdobytych podczas lektury. Kolejne części uzupełnione są także o akcenty polskie związane z naszą kulturą i kultem.Komiksy cechuje bogata, plastyczna szata graficzna i wysokie walory edukacyjne. Rodzice mogą je wykorzystywać jako skuteczne, atrakcyjne narzędzie katechizacji, a także sposób na poszerzenie wiedzy ogólnej oraz słownictwa dzieci i młodzieży.Seria przypadnie do gustu osobom w niemal każdym wieku.

św. Antoniego z Padwy [z dźwiękiem] | kościoła pw.

Antoni z Padwy to jedna z najbardziej inspirujących osób, z biografią ciekawszą niż niejeden kryminał. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej polecam ten artykuł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI