Smoki nie istnieją

Smoki nie istnieją - Kent Jack | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kent Jack
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Smoki nie istnieją.pdf
ISBN
2909409046901

OPIS

Kto powiedział, że smoki nie istnieją? Powiedziała to mama Przemka Pszczółki. Chłopiec obudził się pewnego ranka i ujrzał niewielkiego smoka obok swojego łóżka. Ale przecież smoki nie istnieją!Wówczas rzekomo nieistniejący smok zaczął rosnąć. Rósł i rósł, a koło południa był tak duży jak dom Przemka. To jednak dopiero początek całej historii!Zajrzyj do środka i poznaj kochaną przez dzieci na całym świecie opowieść autorstwa znanego amerykańskiego ilustratora.

To jednak dopiero początek całej historii!Zajrzyj do środka i poznaj kochaną przez dzieci na całym świecie opowieść autorstwa znanego amerykańskiego ilustratora. Kto powiedział, że smoki nie istnieją? Powiedziała to mama Przemka Pszczółki. Chłopiec obudził się pewnego ranka i ujrzał niewielkiego smoka obok swojego łóżka.

Raz czytałem taką starą książkę o takim człowieku który miał smoka typu mushusu i na nim jeździł walcząc z ludźmi zabijającymi smoki. Teraz smoki istnieją i mogą się porozumiewać w swoim języku i mogą źać ogniem ale robią to przez przypadek lub podczas zabawy czy walki. Nie istnieją za to żadne smoki morskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI