Relacje Unii Europejskiej z Azją Centralną

Relacje Unii Europejskiej z Azją Centralną - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Relacje Unii Europejskiej z Azją Centralną.pdf
ISBN
2256644600247

OPIS

Monografia "Relacje Unii Europejskiej z Azją Centralną. Uwarunkowania, wyzwania, efekty" pod red. Tadeusza Wallasa i Radosława Fiedlera stanowi kompleksową diagnozębieżących zagadnień w obszarze współpracy Unii Europejskiej z państwami Azji Centralnej. Autorzy dokonali wszechstronnej oceny strategii działania UE w regionie, zestawiając ją z aktywnością innych uczestników stosunków międzynarodowych, zarówno państwowych, jak i pozapaństwowych. Uwagę zwraca zwłaszcza różnorodność i przekrojowość zagadnień przedstawionych przez reprezentantów głównych polskich ośrodków badawczych. Praca stanowi oryginalne opracowanie naukowe, które wypełnia wyraźną lukę badawczą, zważywszy, że ten temat nie doczekał się do tej pory kompleksowych opracowań na polskim gruncie.z recenzji prof. UJ dra hab. Łukasza Gacka

Autorzy dokonali wszechstronnej oceny strategii działania UE w regionie, zestawiając ją z aktywnością innych uczestników ... Monografia "Relacje Unii Europejskiej z Azją Centralną. Uwarunkowania, wyzwania, efekty" pod red.

Autorzy dokonali wszechstronnej… Zarys relacji Unii Europejskiej z państwami Azji Centralnej Obszar Azji Centralnej przez długi okres swojej historii pozostawał poza politycz-nym i gospodarczym zainteresowaniem państw Unii Europejskiej. Do początku lat dziewięćdziesiątych był on częścią Związku Radzieckiego i jako taki nie stanowił sa- Relacje Unii Europejskiej z Azją Centralną już od 21,32 zł - od 21,32 zł, porównanie cen w 12 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI