Zmorkowe wojaże. Łódź

Zmorkowe wojaże. Łódź - Halina Matusik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Halina Matusik
WYMIAR
3,86 MB
NAZWA PLIKU
Zmorkowe wojaże. Łódź.pdf
ISBN
3235667490360

OPIS

Zmorkowe Wojaże to cykl wierszyków dla najmłodszych, w których dzieci wraz z zabawnym stworkiem poznają polskie miasta: Warszawa, Trójmiasto i Łódź oczami Zmorka.Co warto w tych miastach zobaczyć? Z czego słyną? Czego można się w nich spodziewać? Zmorek zaprasza na wyprawę po Polsce i szybką lekcję o każdym ze zwiedzanych miast.Proste, rymowane wierszyki wpadają w ucho i ćwiczą pamięć, a zarazem stanowią doskonały sposób, by kilkuletni czytelnik przyswoił sobie porcję wiedzy w lekkiej, niestresującej atmosferze.

Łódź autorstwa Matusik Halina , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 6,53 zł . Przeczytaj recenzję Zmorkowe wojaże.

Co warto w tych miastach zobaczyć? Z czego słyną? Czego można się w nich spodziewać? Zmorek zaprasza na wyprawę po Polsce i szybką lekcję o każdym ze zwiedzanych miast. Proste, rymowane wierszyki wpadają w ucho i ... Informacje o Zmorkowe wojaże Łódź - 8705108547 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI