Ukraina. Czas przemian po rewolucji godności

Ukraina. Czas przemian po rewolucji godności - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
Ukraina. Czas przemian po rewolucji godności.pdf
ISBN
6124223159072

OPIS

Recenzowana praca poświęcona współczesnym przemianom na Ukrainie, nie licząc wprowadzenia autorstwa prof. Andrzeja Furiera, składa się z trzech części. Podjęte przez autorów szczegółowe zagadnienia, jak i formalna koncepcja całej pracy nie budzą wątpliwości, co do jej celowości i potrzeby. W tej postaci monografią jest obszerną i nader wnikliwą analizą przemian dokonujących się na Ukrainie, znakomicie ukazuje głębokie przemiany, jakie zaszły w tym państwie od czasów uzyskania przez nie niepodległości aż do dziś. Na podkreślenie zasługuje fakt, że autorami tekstów zawartych w pracy są polscy badacze młodego pokolenia, głównie politolodzy, socjolodzy, i historycy, którzy mają już pokaźny i ceniony dorobek w badaniach ukraińskich.prof. dr hab. Marek Figura

Przeczytaj recenzję Ukraina. Czas przemian po rewolucji godności.

Czas przemian po rewolucji godności. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! eBookUkraina Czas przemian po rewolucji godnościautorstwaAndrzej Szeptycki, Karolak Michalska Magdalena, Kozyrska Antonina, Marcin Orzechowski, Pietnoczka Paweł, Piotr Kwiatkiewicz, Romańczuk Michał, Skrukwa Grzegorz, Voytyuk Oksana, Wawrzonek Michał ️ Zamów online w Księgarni Medycznej PZWL Ukraina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI