Supremacja w cieniu Andromedy

Supremacja w cieniu Andromedy - Adrian Dymek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrian Dymek
WYMIAR
3,95 MB
NAZWA PLIKU
Supremacja w cieniu Andromedy.pdf
ISBN
3687012457275

OPIS

Broń emocjonalna:W galaktyce Andromedy trwa wojna. Nikt nie pamięta jej początku, lecz dziś, właśnie teraz, koniec konfliktu jest bliski. To'Shak, jeden ze szturmowców przetrwał z trudem bitwę, w której został zarażony wirusem obcych. Jednak to nie broń okazała się największą trucizną, lecz jego pobratymcy. Odmieniec musi teraz walczyć o życie. Nie zdaje sobie sprawy, kto poda mu pomocną dłoń.Płyn z niczego:Galaktyką Andromedy wciąż wstrząsają konflikty. Mroczna istota, wykorzystując słabość śmiertelników, deformuje kosmos. Naprzeciw niej staje Ascendent, który postanawia wspomóc mieszkańców galaktyki. Wszystko po to, by ocalić artefakt, w którymdrzemie niewyobrażalna energia.

Odmieniec musi teraz walczyć o życie. Sprawdź niskie ceny i kup Supremacja w cieniu Andromedy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Supremacja w cieniu Andromedy - Dymek Adrian - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Nikt nie pamięta jej początku, lecz dziś, właśnie teraz, koniec konfliktu jest bliski. To'Shak, jeden ze szturmowców przetrwał z trudem bitwę, w której został zarażony wirusem obcych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI