Kto wszedł w butach do środka?

Kto wszedł w butach do środka? - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,7 MB
NAZWA PLIKU
Kto wszedł w butach do środka?.pdf
ISBN
6811647041992

OPIS

W przedszkolu Wronie Gniazdo ma odbyć się przyjęcie, ale wielkie plamy błota na podłodze psują dobrą atmosferę. Kto wszedł w butach do środka? Tak nie wolno! Leon i Livia, superdetektywi z Wroniego Gniazda, zajmują się tą sprawą.

Kto wszedł w butach do środka? Tak nie wolno! Leon i Livia, superdetektywi z Wroniego Gniazda, zajmują się tą sprawą. W przedszkolu Wronie Gniazdo ma odbyć się przyjęcie, ale wielkie plamy błota na podłodze psują dobrą atmosferę. Kto wszedł w butach do środka? Tak nie wolno! Leon i Livia, superdetektywi z Wroniego Gniazda, zajmują się tą sprawą. Konkurs trwa od 21 września 2018 r.

Więcej z działu Przygodowe, firmy Dziwny Pomysł znajdziesz w MinisterstwoKsiazki.pl Zapraszamy! Książka Kto wszedł w butach do środka autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,99 zł . Przeczytaj recenzję Kto wszedł w butach do środka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI