Polskie służby specjalne

Polskie służby specjalne - Dariusz Laskowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Laskowski
WYMIAR
5,32 MB
NAZWA PLIKU
Polskie służby specjalne.pdf
ISBN
2134497257382

OPIS

Służby specjalne są lub też pretendują do bycia tym elementem otaczającego nas świata, który znacznie więcej wie o nas niż my o nim. Dynamika nasilania się inwigilacji, jakiej poddawane jest za ich sprawą społeczeństwo, nie ma swego precedensu w dziejach. Casus Edwarda Snowdena i przekazanych przezeń informacji w pełni to potwierdza. Praca Dariusza Laskowskiego daje ogląd ich charakterystyki i struktury w Polsce. Zdecydowanie wyróżnia się na tle beletrystycznych i quazi naukowych publikacji, które ukazały się na ten temat.- Z recenzjiprof. WAT dr hab. Piotra KwiatkiewiczaEskalacja potencjalnych zagrożeń coraz częściej staje się pretekstem do ograniczania swobód i praw obywatelskich. Z dużym zainteresowaniem przyjąć należy pozycję, która omawia funkcjonowanie odpowiedzialnych w Polsce za ten stan rzeczy służb.- Z opiniiprof. WAT dr hab. Bogusława Jagusiaka

Zobaczcie, kto tworzy elitę Wojska Polskiego. Jak GROM z jasnego nieba.

Kazimierski, Polski przemysł zbrojeniowy w latach 1945-1955, Warszawa 2005, s. 77-78. W pewnym warszawskim mieszkaniu kobieta budzi się w środku nocy i widzi zwłoki męża, zwisające z sufitu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI