Połącz kropki do 50 kropek Pokoloruj i stwórz niezwykłe obrazki zwierzątek domowych

Połącz kropki do 50 kropek Pokoloruj i stwórz niezwykłe obrazki zwierzątek domowych - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,83 MB
NAZWA PLIKU
Połącz kropki do 50 kropek Pokoloruj i stwórz niezwykłe obrazki zwierzątek domowych.pdf
ISBN
1909697014747

OPIS

Oto kolejne wydanie dziecięcej zabawy „Połącz kropki.” Tym razem ze świata egzotycznych zwierząt przenosimy się na wieś, gdzie na zielonej trawce pasą się łaciate krówki, a kudłate pieski wesoło merdają ogonkami w pogoni za zwinnymi kotkami. W tym sielskim, pogodnym otoczeniu czeka nas moc zabawy! Poprawnie połączone kropki stają się przyjemnymi dla oka kolorowankami ? przyda się zatem nie tylko ołówek, ale i pudełko kolorowych kredek. Każdy obrazek opatrzony jest również autorską, zabawną rymowanką-zagadką, którą każde dziecko może rozwiązać samodzielnie lub przy niewielkiej pomocy rodzica.

W tym sielski Łączenie kropek nie tylko bawi, ale również kształtuje zdolności manualne u najmłodszych odkrywców świata. Dzieci w wieku szkolnym, które poznały już liczby w zakresie 1-50, bez problemu poradzą sobie z zadaniem - tym młodszym może przydać się obecność mamy, taty lub starszego rodzeństwa. Połącz kropki Pokoloruj i stwórz niezwykłe obrazki zwierzątek domowych do 50 kropek.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Połącz kropki: Ryś - zabawa w łączenie kropek Piękny ryś czeka, by go do końca narysować i pokolorować.

POWIĄZANE KSIĄŻKI