Kreowanie wizerunku cz. II Kształt

Kreowanie wizerunku cz. II Kształt - Dominika Zaborowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dominika Zaborowska
WYMIAR
10,92 MB
NAZWA PLIKU
Kreowanie wizerunku cz. II Kształt.pdf
ISBN
6940106579824

OPIS

Kreowanie wizerunku cz. II Kształt to kondensacja wiedzy autorki, którą zbierała latami podczas pracy jako profesjonalna stylistka, kolorystka oraz personal shopper. Książka zawiera szczegółowy opis kształtów twarzy i sylwetekoraz wytyczne odnośnie stylizacji każdego rodzaju. Liczne ilustracje ułatwiają zrozumienie tak rozbudowanego tematu. Autorka podchodzi do tematu całościowo ? skupia się zarówno na analizie kształtów twarzy i sylwetek, daje wskazówki stylizacyjne oraz dzieli się wiedzą na temat dress code.

Pisząc ją, czerpałam przede wszystkim z własnych doświadczeń w pracy z Klientkami, z których każda była inna. Przychodząc do mnie miały wypielęgnowane nawyki i przyzwyczajenia, często skupiały się na tym, co im się w sobie nie podoba zamiast na ... Kreowanie wizerunku, Część 2: Kształt - opis produktu: Kreowanie wizerunku cz.

... BIŻUTERIA A KSZTAŁT TWARZY cz.2 Następny wpis STYLIZOWANIE SYLWETKI: BIŻUTERIA A KSZTAŁT TWARZY — TWARZ PROSTOKĄTNA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI