Prawdziwe oblicze Lutra

Prawdziwe oblicze Lutra - Jean-michel Gleize | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-michel Gleize
WYMIAR
10,88 MB
NAZWA PLIKU
Prawdziwe oblicze Lutra.pdf
ISBN
9791429837214

OPIS

Autor w swojej pracy zastosował metodę nawiązującą do wyśmienitych wzorców europejskiej kultury umysłowej: wpierw jasno stawia badany problem (questio), następnie wyróżnia w nim wszystkie niuanse, zbiera stanowiska różnych stron (pro i contra), a w końcu podaje uzasadnioną odpowiedź (responsio).Mimo złożoności omawianego zagadnienia książka jest napisana językiem łatwym i precyzyjnym, przystępnym dla szerokiego grona czytelników, a przekład płynnie oddaje w polskim języku różne niuanse historii, filozofii i teologii, obecne na każdej stronie tej książki.

Jean-Michel Gleize - 7918838879 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-03-04 - cena 20,86 zł Jean-Michel Gleize - Prawdziwe oblicze Lutra.

Autor w niewymuszony sposób pozwala czytelnikowi zrozumieć to pytanie i przedstawia odpowiedź na nie oraz wynikające z niej konsekwencje.tłum. Marcin Beściak ks.

POWIĄZANE KSIĄŻKI