Gorące lato i inne ciepłe opowieści

Gorące lato i inne ciepłe opowieści - Dariusz Jasiński | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dariusz Jasiński
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Gorące lato i inne ciepłe opowieści.pdf
ISBN
9029513700790

OPIS

"Gorące lato i inne ciepłe opowieści" są małym zbiorem, właściwie singlem literackim, prezentującym cztery historie, w których autor poprowadzi nas aż do samego piekła. To nie są typowe horrory, ale możecie się sparzyć! I na pewno nie przejdziecie obok nich obojętnie...

Jasiński - opis książki: "Gorące lato i inne ciepłe opowieści" są małym zbiorem, właściwie singlem literackim, prezentującym cztery historie, w których autor poprowadzi nas aż do samego piekła. gorace-lato-i-inne-cieple-opowiesci Książka Gorące lato i inne ciepłe opowieści - Dariusz S. Jasiński "Gorące lato i inne ciepłe opowieści" są małym zbiorem, właściwie singlem literackim, prezentującym cztery historie, w których autor poprowadzi nas aż do samego piekła.

Opowiadania te przeniosą Was w ciepłe klimaty, będzie szum morza i plaża. Files; wydaj swoją książkę - najtaniej - www.djstudio.com.pl.txt 2.40KB; Dariusz S. Jasiński - Gorące lato i inne ciepłe opowieści.pdf 6.43MB "Gorące lato i inne ciepłe opowieści" są małym zbiorem, właściwie singlem literackim, prezentującym cztery historie, w których autor poprowadzi nas aż do samego piekła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI