Autorytet doktrynalny św. Tomasza z Akwinu

Autorytet doktrynalny św. Tomasza z Akwinu - Santiago O. Ramirez | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Santiago O. Ramirez
WYMIAR
5,81 MB
NAZWA PLIKU
Autorytet doktrynalny św. Tomasza z Akwinu.pdf
ISBN
2772311323452

OPIS

Autor w oparciu o teksty Magisterium Kościoła uzasadnia tezę, że Tomaszowy sposób uprawiania filozofii jest jednym z najlepszych lekarstw (przez swój realizm, obiektywizm, optymizm i uniwersalizm) na duchowe i intelektualne wyjałowienie współczesnego świata. Filozofia i teologia tomistyczna są tu ukazane jako szczytowe osiągnięcie katolickiej kultury umysłowej i niezawodne narzędzie do twórczego, ale prawowiernego i zgodnego z Tradycją uprawiania tych dziedzin w Kościele.Praca została wzbogacona licznymi dokumentami papieskimi zajmującymi około połowy objętości całego tomu. Po raz pierwszy w Polsce możemy sięgnąć do tak kompletnego i obszernego zbioru wypowiedzi różnych Papieży na temat tomizmu.

Data zakończenia 2020-04-22 - cena 37,15 zł Św tomasz z akwinu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Autorytet doktrynalny św Tomasza z Akwinu | Ramirez Santiago | DeReggio.

autor: Ramirez Santiago Maria: recenzent: Karas Marcin Informacje o AUTORYTET DOKTRYNALNY ŚW TOMASZA Z AKWINU - 8980277017 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-04-22 - cena 37,15 zł Św tomasz z akwinu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI