Niech zstąpi duch Twój

Niech zstąpi duch Twój - Andrzej Muszala | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Muszala
WYMIAR
7,12 MB
NAZWA PLIKU
Niech zstąpi duch Twój.pdf
ISBN
7941481038909

OPIS

Być chrześcijaninem to coś więcej niż tylko wyznawać określony zbiór prawd wiary. "Wierzysz, że jest jeden Bóg? - pyta św. Jakub - Słusznie czynisz. Lecz także i złe duchy wierzą i drżą" (Jk 2, 19). Nie wystarczy wierzyć w Boga, trzeba Mu za-wierzyć, do końca, bezgranicznie. Także wtedy, gdy zdaje się ukrywać, zasłaniać swoją twarz. Być uczniem Chrystusa to podążać za Barankiem, dokądkolwiek idzie. To oddać życie i oddać wszystko, ryzykując same straty z ludzkiego punktu widzenia. To osobiście i bezgranicznie zaangażować się w przygodę, jaką proponuje Jezu, choćby inni mówili, że to zwykłe szaleństwo. Jak pustelnicy z Egiptu i Kapadocji, jak Franciszek i Dominik, jak Karol de Foucauld i Edyta Stein. I wielu innych przyjaciół Boga przed nami, którzy nie odmówili Mu niczego. Dziś przychodzi kolej na mnie i na ciebie. To nasze pięć minut w historii. Jezus staje przed tobą i mówi "Pójdź za Mną'. Znaczy: "Zostaw wszystko - ludzkie zabezpieczenia i kalkulacje. Nie bój się wejść na wąską ścieżkę, która prowadzi na szczyt, tam gdzie mieszkam z Ojcem w miłości Ducha Świętego. Tam, gdzie jest twój prawdziwy dom". Jemu nie chodzi tu o zwykłe chrześcijaństwo, lecz o "chrześcijaństwo do kwadratu"!

Włączmy się we wspólną, codzienną modlitwę słowami wezwania papieskiego z placu Zwycięstwa: „Niech zstąpi Duch Twój…". Niech zstąpi duch twój pielgrzymki ojca świętego Jana Pawła II do polski 40 rocznica pierwszej pielgrzymki do ojczyzny Marek Balon ⇨ kup w CzaryMary.pl Przeczytaj opis ⇨ Niech Duch Święty zstąpi wzmacnia. i uświęci nasze codziennie wysyłki.

Kwiecień 2005 roku pokazał, że można. Trzeba tylko bardzo chcieć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI