Natura wszechświata

Natura wszechświata - Czcigodny Beda | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Czcigodny Beda
WYMIAR
7,43 MB
NAZWA PLIKU
Natura wszechświata.pdf
ISBN
4180416656485

OPIS

Beda Czcigodny nie doczekał się wśród Polaków czci i zainteresowania, na które zasłużył. A przecie ten ostatni Ojciec Kościoła zachodniego, prawdziwy polihistor, w swych licznych pismach zachował nam osiągnięcia starożytnej nauki w wielu dziedzinach (...).Dlatego szczególna wdzieczność należy się Katedrze Literatury Łacińskiej Antyku Chrześcijańskiego i Czasów Nowożytnych Instytutu Filologii Klasycznej KUL, że z jej inicjatywy ukazuje się tłumaczenie trzech dzieł Bedy: De natura rerum, De temporibus i De temporum ratione . Są one owocem ogromnej erudycji świeckiej Bedy i spotkają sie z zainteresowaniem naukowców wielu dziedzin jak i ogólnej rzeszy czytelniczej. Ks. Janusz A. IhnatowiczUniversity of Saint Thomas. HoustonTexas, USA

-17%. Oceń ten produkt jako pierwszy. Jest w nim mowa o naturze i połączeniu człowieka z naturą.

Otóż jak każdy mechanizm aby działał musi być zasilany energią. Ta energia aby w ogóle przepływać, aby działać w jakimś mechanizmie... Natura wszechświata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI