Wszystkie nuty życia

Wszystkie nuty życia - Natalia Murawska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Murawska
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie nuty życia.pdf
ISBN
7069729564084

OPIS

Maja nie chce niczego czuć. Tak jest bezpieczniej. Łatwiej. Ma nadzieję, że życie w obcym mieście pozwoli jej zapomnieć o tragedii i pustce, której nic nie może wypełnić.Życiem Mikołaja jest muzyka i to dzięki niej zawsze odnajdywał zapomnienie. Zimowy wieczór i jedna niewłaściwa decyzja sprawi, że wszystko się zmieni.Łączy ich poczucie winy, dzieli bolesna przeszłość.Czy dwa złamane serca będą w stanie znaleźć wspólny rytm? Czy miłość może wygrać z nienawiścią?Czasem trzeba przejść przez ogień, by sięgnąć wody. Historia Mai i Mikołaja jest wyboista i naznaczona cierpieniem, ale razem tworzą coś pięknego - docierają do obiecanej wody. "Wszystkie nuty życia" Natalii Murawskiej poruszają do głębi.Anna Bellon - autorka serii The Last Regret

XVIII/XIX w.) notacji wchodzą: pięciolinia; klucze; znaki chromatyczne; nuty i pauzy; jednostka metryczna Dzisiaj prezentujemy główną melodię z dobrze znanego polskiego serialu Janosik. Autorem jest Jerzy Duduś Matuszkiewicz.

Ma nadzieję, że życie w obcym mieście pozwoli jej zapomnieć o tragedii i pustce, której nic nie może wypełnić. Życiem Mikołaja jest muzyka i to dzięki niej zawsze odnajdywał zapomnienie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI