Wbrew sobie

Wbrew sobie - Michał Bednarski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Bednarski
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Wbrew sobie.pdf
ISBN
9901876480446

OPIS

"Wbrew sobie" rozpoczyna się w chwili gdy cała Polska rozemocjonowana jest przełomowym odkryciem złóż gazu na Podkarpaciu. Daniel Nowak, dziennikarz pracujący jako freelancer, dostaje tajemniczy anonim.Szybko orientuje się, że w tej sprawie nie wszystko przebiega prawidłowo i rozpoczyna dziennikarskie śledztwo. Im jednak dalej się w nie zagłębia, tym więcej ludzi ginie w tajemniczych okolicznościach. Co gorsza, policja uznaje, że to Nowak stoi za tymi morderstwami. Niepokorna komisarz Krasnowo

Przy takim natłoku informacji oraz nowych wątków absolutnie nie możemy narzekać na nudę czy monotonię. „Wbrew sobie" jest książką ciekawą i wciągającą, ale trochę za długą (750 stron!). Niby szybko się czyta, a emocje które lekturze towarzyszą sprawiają, że tej ogromnej objętości aż tak bardzo się nie odczuwa.

Może nawet nie jest dobry. A jak coś nie jest dobre dla Ciebie, to znaczy, że powinnaś to zmienić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI