Ród Tyszkiewiczów z Weryni w XIX wieku

Ród Tyszkiewiczów z Weryni w XIX wieku - Joachim Popek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joachim Popek
WYMIAR
11,71 MB
NAZWA PLIKU
Ród Tyszkiewiczów z Weryni w XIX wieku.pdf
ISBN
6550890036872

OPIS

Joachim PopekNec aspera terrent” ? krzepiąca dewiza tytułowych Tyszkiewiczów z Weryni była nieodłącznym tłem barwnych losów rodziny. Obrazując je, autor wyszedł daleko po za lokalną przestrzeń życia codziennego przedstawicieli rodu. Prześledził ich obecność i wpływ na niezwykle wydarzenia ? powstania narodowe, organizację struktur emigracyjnych w Belgii i działania na szczeblu rządowym i samorządowym w monarchii habsburskiej. Tajemnice XVIII i XIX wiecznych rękopisów przerodziły się w zwartą h

Pseudonim. Tytuł ... Ród Tyszkiewiczów z Weryni w XIX wieku .

Ilo ść: Product info / Cechy produktu Rodzaj ... Nec aspera terrent ? krzepiąca dewiza tytułowych Tyszkiewiczów z Weryni była nieodłącznym tłem barwnych losów rodziny. Obrazując je, autor wyszedł daleko po za lokalną przestrzeń życia codziennego przedstawicieli rodu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI