Gorzanów na dawnych pocztówkach

Gorzanów na dawnych pocztówkach - Robert Duma | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Duma
WYMIAR
12,94 MB
NAZWA PLIKU
Gorzanów na dawnych pocztówkach.pdf
ISBN
6061362186965

OPIS

Gorzanów ? mała miejscowość na Ziemi Kłodzkiej w województwie dolnośląskim? która była w czasie rozkwitu wydawnictw pocztówkowych popularnym ośrodkiem turystycznym i letniskowym z unikalnymi zabytkami i źródłami wody mineralnej, odwzorowany został na licznych kartach. Popularność Gorzanowa, a zwłaszcza jego kompleksu pałacowo-parkowego była tak duża, że wiele z nich wydawały renomowane firmy z Wiednia, Lipska czy Wrocławia.Pochylając się z uwagą nad starymi kartkami pocztowymi z widokami Gorza

ISBN 978-83-65914-09-5. Stan Nowy Wydawca PRESS-FORUM.

Darmowy transport od 159 zł. Przekonaj się sam! Gorzanów na dawnych pocztówkach - Robert Duma - opis książki: Gorzanów - mała miejscowość na Ziemi Kłodzkiej w województwie dolnośląskim, która była w czasie rozkwitu wydawnictw pocztówkowych popularnym ośrodkiem turystycznym i letniskowym z unikalnymi zabytkami i źródłami wody mineralnej, odwzorowany został na licznych kartach. Gorzanów - mała miejscowość na Ziemi Kłodzkiej w województwie dolnośląskim- która była w czasie rozkwitu wydawnictw pocztówkowych popularnym ośrodkiem turystycznym i letniskowym z unikalnymi zabytkami i źródłami wody mineralnej, odwzorowany został na licznych kartach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI