Zmienić Kościół

Zmienić Kościół - Krystian Kratiuk | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystian Kratiuk
WYMIAR
10,28 MB
NAZWA PLIKU
Zmienić Kościół.pdf
ISBN
7376559890896

OPIS

W dobie powszechnej dezinformacji, fake newsów i postprawdy, katolicy powinni zadać sobie również inne pytanie postawione w tej książce. Dlaczego katolickie media nie informują nas o ogromnych zmianach w Kościele? Dlaczego ważniejsze są dla nich obrazki ukazujące ciekawostki z życia papieża Franciszka, niż poważne informacje o zasadniczych różnicach zdań między kardynałami i biskupami przyglądającymi się działaniom Ojca Świętego, o wielkich debatach na temat tego, czy Kościół wciąż jest jedyną d

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi propozycja aktualnego właściciela świątyni - miasta Krakowa - aby zmienić plan zagospodarowania przestrzennego. Znów w Polsce kościół zostaje wystawiony na sprzedaż. Właściciel podkreśla, że to obiekt nieużywany, zdesakralizowany.

- 9314484508 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-07-23 - cena 26,09 zł Opinia Kościół na świecie się zmienia, w Polsce stoi w miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI