Z archiwumJ. Wróblewskiego T 13 Tajemnica starego zamku / Pościg za cieniem

Z archiwumJ. Wróblewskiego T 13 Tajemnica starego zamku / Pościg za cieniem - Jerz Wróblewski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerz Wróblewski
WYMIAR
9,47 MB
NAZWA PLIKU
Z archiwumJ. Wróblewskiego T 13 Tajemnica starego zamku / Pościg za cieniem.pdf
ISBN
4256575049682

OPIS

Trzynasty tom serii Z archiwum Jerzego Wróblewskiego zawiera dwie historie kryminalne utrzymane w klimacie komiksów z Kapitanem Żbikiem. Są to Tajemnica starego zamku oraz Pościg za cieniem. Bohaterami obu komiksów są nastolatkowie, którzy przypadkiem odkrywają przestępstwo i rozpoczynają własne śledztwo, podążając tropem bandytów.Historie te w postaci pasków z podpisami pierwotnie ukazały się na łamach "Dziennika Wieczornego" w 1972 roku. W tym wydaniu zostały przerobione na wersję z dymkami.

Bohaterami obu komiksów są nastolatkowie, którzy przypadkiem odkrywają przestępstwo i rozpoczynają własne śledztwo, podążając tropem bandytów. Tajemnica starego zamku. Poscig za cieniem: Z archiwum J.

Są to Tajemnica starego zamku oraz Pościg za cieniem. Bohaterami obu komiksów są nastolatkowie, którzy przypadkiem odkrywają przestępstwo i rozpoczynają własne śledztwo, podążając tropem bandytów. Tajemnica starego zamku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI