W parku

W parku - Bajka Wujek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bajka Wujek
WYMIAR
5,65 MB
NAZWA PLIKU
W parku.pdf
ISBN
4900626670172

OPIS

Wujek Bajka to postać dla dzieci. Od 13 lat pracuje z dziećmi i młodymi ludźmi dotkniętymi autyzmem oraz upośledzonymi umysłowo. To ciężka ale ciekawa praca. Każdy dzień przynosi im nowe doznania, które pojmują jakże inaczej, niż dzieci mogące cieszyć się pełnią radości życia. Historia autora jest tu kompletnie nieistotna. Ważnym natomiast jest każdy, choćby najmniejszy, uśmiech dziecka i świadomość Rodziców jak ważne jest czytanie dziecku. Zapewniam Was drodzy Rodzice i Dziadkowie - każde z nich bardzo to kocha! A ile pytań jest później na temat zwierzęcych bohaterów tej książeczki? Niezwykłe odpowiedzi i pole do popisu pozostawiam tu... Czytelnikowi.

Miał ochotę na popcorn - RMF24.pl - Dwie młode kobiety z Poznania twierdzą, że zostały zaatakowane przez dzika w Lesie Dębińskim. Wezwały nawet na pomoc ... Akcja przytulania drzew w Parku Miejskim w Kielcach.

W ubiegłorocznej edycji OBO otrzymał 1637 punktów. Właśnie rozpoczęła się jego realizacja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI