Mnie jest smutno z przyzwyczajenia

Mnie jest smutno z przyzwyczajenia - Paulina Ożegalska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Ożegalska
WYMIAR
7,51 MB
NAZWA PLIKU
Mnie jest smutno z przyzwyczajenia.pdf
ISBN
4969355649907

OPIS

Nie chciałeś bym była słońcemPozwólbyć choćby deszczembo ja powietrzemdłużej być nie chcę„Gdy poezja brzmi, nabiera zupełnie innego wymiaru. Otwiera niedostępne ścieżki i sprawia, że obcowanie z pięknem staje się prostsze jak nigdy dotąd. Polecam te wiersze na długie zamyślenia lub krótkie chwile wytchnienia”. Marika Krajniewska, pisarka

Opis Nie chciałeś bym była słońcem Pozwól być nawet deszczem bo ja powietrzem dłużej być nie chcę „Gdy poezja brzmi, nabiera zupełnie innego rozmiaru. Otwiera niedostępne ścieżki i powoduje, iż obcowanie z błyskotliwem staje się prostsze jak nigdy dotąd.

Papierowy Motyl Mnie jest smutno z przyzwyczajenia Paulina Ożegalska. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-656-1500-8: EAN: 9788365615008: Liczba stron: 50: Format: 110x190mm: Cena katalogowa: 20,00 zł ... Napisz recenzję o produkcie: Mnie jest smutno z przyzwyczajenia Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI