Kapitan Żbik Niewygodny świadek cz.2

Kapitan Żbik Niewygodny świadek cz.2 - Władysław;polch Bogusław Krupka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław;polch Bogusław Krupka
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Żbik Niewygodny świadek cz.2.pdf
ISBN
5491059080969

OPIS

W wypadku samochodowym ginie kobieta - Janina Zarysówna. Świadkiem wypadku jest przejeżdżający szosą motocyklista - Bronisław Skiba i jakiś mężczyzna - kierowca niebieskiego fiata, który nie zatrzymał się aby udzielić pomocy. Po powrocie do domu Skiba spotyka się ze swoją narzeczoną Zofią Bielską i przypadkowo odkrywa, że jest ona zamieszana w sprawę przemytu lekarstw. Postanawia uchronić narzeczoną przed dalszymi kontaktami z szajką przemytników.

W pułapce (część 3) 36. Kryptonim "Walizka" 37.

Niewygodny świadek - Pytania i odpowiedzi Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów. Władysław Krupka, Bogusław Polch Kapitan Żbik T. 32 Niewygodny świadek porównanie cen w 5 sklepach, cena już od 8,54 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI