Bliźniaczka

Bliźniaczka - Natasha Preston | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natasha Preston
WYMIAR
12,10 MB
NAZWA PLIKU
Bliźniaczka.pdf
ISBN
1981409773956

OPIS

Czy istnieje siła, która byłaby w stanie rozerwać więzy siostrzanej miłości?Po rozwodzie rodziców drogi 10-letnich bliźniaczek Ivy i Iris się rozeszły. Ivy zamieszkała z ojcem, a Iris z matką. Ich losy splatają się ponownie po tym, jak kilka lat później w tragicznym wypadku ginie matka dziewczynek.Pogrążona w żałobie Iris wprowadza się do domu ojca i Ivy. Pierwsze tygodnie dziewczyna spędza w niemal całkowitej ciszy. Jedyną osobą, z którą dzieli swoje lęki, jest siostra. Ivy wyciąga do Iris pomocną dłoń, oferując jej wsparcie i zrozumienie. Czyżby los uśmiechnął się do niej, zsyłając jej bliźniaczkę - najcudowniejszą z pocieszycielek?Ivy obiecuje siostrze, że zawsze będą razem i nic nigdy ich nie rozłączy.Niespodziewanie jednak w jejżyciu zaczynają się dziać dziwne rzeczy… Jej przyjaciele i chłopak, Tyler, są oczarowani Iris. Ivy czuje, że znika z własnego życia. A może to tylko jej wymysły związane z traumą po wypadku? Bo przecież wydarzył się wypadek, prawda…?Czy Ivy traci rozum, czy Iris faktycznie próbuje przejąć życie swojej siostry?…

Dwadzieścia cztery lata póź Share. Copy link.

Z pewnością kojarzycie serię Pretty Little Liars czy The Lying Game. Bliźniaczki jednojajowe Ciąża bliźniacza , bliźnięta , dwojaczki - rodzaj ciąży wielopłodowej , w której w macicy rozwijają się jednocześnie dwa płody . U człowieka ciąża bliźniacza w przybliżeniu przypada raz na 80 porodów co stanowi około 1,25% wszystkich ciąż i około 2,5% urodzeń [1] . Bliźniaczka - siostra z piekła Bohaterki - Iris i Ivy - różnią się od siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI