Work in progress. Konfrontacje trzeciego pokolenia po Zagładzie

Work in progress. Konfrontacje trzeciego pokolenia po Zagładzie - Jagada Budzik | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jagada Budzik
WYMIAR
11,58 MB
NAZWA PLIKU
Work in progress. Konfrontacje trzeciego pokolenia po Zagładzie.pdf
ISBN
7268097331002

OPIS

Temat „trzeciego pokolenia” po Zagładzie, mimo iż na Zachodzie opisywany już od dłuższego czasu, jest wciąż słabo rozpoznany na gruncie polskim. Nieliczne krajowe teksty, omawiające owo zagadnienie, oscylują przede wszystkim wokół kwestii psychologicznych skutków Zagłady i jej wpływu na generację wnuków ocalałych. […] Książka pod redakcją Jagody Budzik ma inne cele, co zostało oddane nie tyko na poziomie treści poszczególnych rozdziałów, ale w ogóle w całej strukturze, a nawet dynamicznym tytule

Cena 19.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Work in progress Konfrontacje trzeciego pokolenia po Zagładzie, , 25,2 zł.

Pasaże Książki - Komiks, kultura i sztuka - Kultura - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na ... Work in progress Konfrontacje trzeciego pokolenia po Zagładzie, , 25,2 zł. Temat „trzeciego pokolenia" po Zagładzie, mimo iż na Zachodzie opisywany już od dłuższego czasu, jest wciąż słabo rozpoznany na gruncie polskim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI