Wiesław Ignacy Renke 1912-1944

Wiesław Ignacy Renke 1912-1944 - Robert Rudnicki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Rudnicki
WYMIAR
8,40 MB
NAZWA PLIKU
Wiesław Ignacy Renke 1912-1944.pdf
ISBN
5624024323950

OPIS

Wiesław Ignacy Renke - działacz Organizacji Polskiej, najważniejszy aktywista ONR „ABC” w województwie łódzkim, jego organizator w Piotrkowie Trybunalskim oraz Radomsku, w czasie wojny twórca i współtwórca struktur politycznych oraz wojskowych Grupy „Szańca” w Piotrkowie, Krakowie, Częstochowie i Warszawie, a w końcu kierownik Obozu Narodowego w okupowanym kraju, był przedstawicielem środowiska młodego pokolenia ruchu narodowego, które chciało dokonać radykalnych przemian społecznych, stworzyć „

Książka. Wydawnictwo: Prohibita; Kategoria: Książki / Biografie i wspomnienia / Biografie; Rok wydania: 2018; Oprawa: twarda; Wiesław Ignacy Renke - działacz Organizacji Polskiej, najważniejszy aktywista ONR ABC w województwie łódzkim, jego organizator w Piotrkowie Trybunalskim oraz Radomsku, w czasie ... Robert Rudnicki.

57 egz. Życie i działalność kierownika politycznego Obozu Narodowego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI