Przygody łaciatego słonika

Przygody łaciatego słonika - Dorota Gąsiorek-drzymała | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Gąsiorek-drzymała
WYMIAR
12,22 MB
NAZWA PLIKU
Przygody łaciatego słonika.pdf
ISBN
5778764603690

OPIS

Książeczka opowiada o relacjach zwierząt i ludzi.Często zapominamy o tym, że każde zwierzę, małe czy duże, też ma swój rozum,tyle że nie może o tym powiedzieć.Na przykładzie Słonika można zobaczyć, że zwierzęta także potrafią odwzajemniać miłość, którą zostały obdarzone

Tym razem Autorka postanowiła napisać dla dzieci i oczywiście, ich rodziców. Przygody Łaciatego Słonika opowiada o relacjach zwierząt i ludzi.

Na przykładzie Słonika można zobaczyć, że zwierzęta także potrafią odwzajemnić miłość, którą zostały obdarzone. Książeczka opowiada o relacjach zwierząt i ludzi.Często zapominamy o tym, że każde zwierzę, małe czy duże, też ma swój rozum tyle, że nie może o tym... Książeczka opowiada o relacjach zwierząt i ludzi. Często zapominamy o tym, że każde zwierzę, małe czy duże, też ma swój rozum tyle, że nie może o tym powiedzieć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI