W cieniu krzyża. Opowieść o Ricie Cascii

W cieniu krzyża. Opowieść o Ricie Cascii - Izabela Marciniak | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Marciniak
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
W cieniu krzyża. Opowieść o Ricie Cascii.pdf
ISBN
6839767569801

OPIS

Święta Rita z Cascii, żona, matka, wdowa i zakonnica. Jedna z najpopularniejszych świętych w sprawach trudnych i beznadziejnych. Książka prezentuje biografię tej średniowiecznej stygmatyczki, której los nie szczędził bólu i cierpienia, dzięki czemu pozostaje ona bliska każdemu z nas… Któż bowiem nie doświadcza przeciwności losu? Piękne fotografie zachęcają do odwiedzenia jej rodzinnych stron. Książka zawiera także świadectwa i modlitwy.

Cena: 15,90 z ł 15.90 ... powiadom mnie o dostępności tantis.pl; Kategorie główne Wszystkie kategorie; Książki Religioznawstwo, nauki teologiczne Katolicyzm ... Święta Rita z Cascii, żona, matka, wdowa i zakonnica. Jedna z najpopularniejszych świętych w sprawach trudnych i beznadziejnych.

W książeczce zamieszczone zostały dodatkowo świadectwa i modlitwy. W cieniu Krzyża. Opowieść o Ricie z Cascii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI