Świat sercem widziany

Świat sercem widziany - Grzesiak Pelagia Podlaszewska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzesiak Pelagia Podlaszewska
WYMIAR
6,31 MB
NAZWA PLIKU
Świat sercem widziany.pdf
ISBN
8032299042475

OPIS

Autorka zaprasza do swojego nieodkrywanego do tej pory świata, tylko sercem widzianego...Jednak w misterium wiersza nie da się wszystkiego odsłonić, tak jak serca pokazać się nie da... można je tylko okazywać na różne sposoby... Czy ten, kto jest adresatem odsłon, potrafi odebrać przesłanie? O tym właśnie traktuje tom poezji oddawany z wielką niepewnością przez Artystkę. Jej to pomysłem jest grafika obrazu słowa, to jej pastele mają ułatwić percepcję świata odkrywanego w słowach i pomiędzy nimi...

Serce pozwala cieplej patrzeć na ludzi i otaczający nas świat. Pomaga nam także w kochaniu innej osoby i przyjaźni z inną osobą. Świat sercem widziany | | KSIĄŻKI \ Literatura \ Poezje, cytaty, aforyzmy \ Poezja | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek [email protected] 42 231-39-01 Zaloguj Ulubione 0 Kup teraz.

Maria Vittoria to młoda dziewczyna, która nie widzi od urodzenia. Pomimo to, nie traci radości życia a jej ogromny talent muzyczny i zapał w dążeniu do celu, uczą nas jak walczyć ze swoimi słabościami. Świat sercem widziany - Podlaszewska Grzesiak Pelagia Pelagia Podlaszewska Grzesiak - poetka i malarka w jednej osobie podpowiada wieloznaczną metaforą, trafnym wersem, śpiewną strofą, zapachem lawendy, ciepłą barwą lata, kolorami jarzębiny, rysowanych lekką kreską przytulonych postaci, ukochanych wnuczek czy pary zakochanych co jest ważne w tym nieustannie przemierzanym świecie ... Świat sercem widziany 2018 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI