Pośmiertny uścisk

Pośmiertny uścisk - Kazimierz Stachowicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kazimierz Stachowicz
WYMIAR
7,5 MB
NAZWA PLIKU
Pośmiertny uścisk.pdf
ISBN
6835519716134

OPIS

Uwielbiasz stare dokumenty i opowieści przekazywane z ust do ust? Intrygują Cię kryminalne zagadki? A może lubisz dreszczyk emocji wobec nieznanego? Jeżeli tak, to ta książka jest dla Ciebie.„Pośmiertny uścisk” to utrzymana w żartobliwym tonie, trzytomowa powieść opowiadająca o przygodach dojrzałego małżeństwa Marka i Tereski, które zakończyło rozdział swojego życia poświęcony wychowaniu potomstwa. Dzieci dorosły i rozpierzchły po świecie, więc bohaterowie dają się ponieść splotom okoliczności

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

Przekonaj się sam! Pośmiertny uścisk (Kazimierz Stachowicz). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Informacje o Pośmiertny uścisk Stachowicz Kazimierz - 7401290089 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI