Mama w pracy

Mama w pracy - Joanna Paciorek | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Paciorek
WYMIAR
8,82 MB
NAZWA PLIKU
Mama w pracy.pdf
ISBN
8704135958033

OPIS

"Mówi się, że kobiety w życiu mają trudniej ? i to jest niezaprzeczalny fakt. Z jednej strony chcą być niezależne i realizować się w pracy, az drugiej, cenią również życie rodzinne. W efekcie często decydują się na łączenie roli społecznej z ambicjami zawodowymi -rodzą dzieci, wychowują je i pracują- spełniają się we wszystkich obszarach. Bycie kobietą to praca na wiele etatów i sama wiem, jak ciężko wszystko razem połączyć, by funkcjonowało bez zarzutu. "Mama w pracy" to ciekawa, prawdziw

Joanna Paciorek "Mama w pracy" Mimo coraz lepszej sytuacji na polskim rynku pracy, temat obecności mam aktywnych zawodowo wciąż powraca. Mama w pracy. 10 rzeczy, o których powinna wiedzieć każda pracująca mama Łączenie pracy z wychowywaniem małego dziecka nie jest rzeczą łatwą.

Przepisy Kodeksu pracy określają szereg praw dla pracujących matek, m.in. urlop macierzyński, rodzicielski i wychowawczy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI