Wodnik

Wodnik - Karol Gmyrek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karol Gmyrek
WYMIAR
6,15 MB
NAZWA PLIKU
Wodnik.pdf
ISBN
6877131946958

OPIS

Do osady nad brzegiem jeziora przybywa młody Wodnik. Mieszkańcy przygarniają chłopca do siebie, ofiarują mu dach nad głową i dzielą się swoim szczęściem, a także problemami. Historia Wodnika, to opowieść o zderzeniu świata dziecka ze światem dorosłych. W mitologii słowiańskiej jest miejsce na bliskość, która przenika i czułość, której wszyscy pragniemy.Książka dla dzieci, której w ślad za treścią nadaliśmy sentymentalną szatę. Mamy nadzieję, że rodzicom przypomni ich własne dzieciństwo, a pociechy zapozna z delikatną magią dawnej ilustracji.Fragment:"Przyjazd kupców do osady wywołał wielkie poruszenie. Wszyscy wyłazili z chat, stajen, spływali z jeziora i ściągali z okolicznych lasów. Nie tylko ludzie zbierali się na tę sposobność. Poukrywane zazwyczaj w borach istoty, mniejsze i większe, również przybywały ośmielone gwarem, okrzykami zachwytu i różnymi błyskotkami, które kupcy ze sobą przywieźli. Przybyło więc kilka Rusałek, całe stadko domowików, Leśny Dziad, a nawet jedna Południca, mimo że było już dobrze pod wieczór. "

Cena jednej minuty wynosi w: Pływalni Wodnik 0,12 zł brutto, w Pływalni Szuwarek: 0,10 zł brutto. W 54: Wstęp KDR - pływanie rodzinne : 5,00 zł: 8%: 4,63 zł: 0,37 zł: Dotyczy posiadaczy Karty Dużej ... Wodnik kocha flirt, a sztukę uwodzenia doprowadził wręcz do perfekcji.

Jego myśli zastępują mu najciekawsze towarzystwo. Horoskop ascendentalny dla: Wodnik. Ascendent w Wodniku sprawia, że osoby urodzone w chwili, gdy ten znak pojawia się nad horyzontem, postrzegane są jako ekscentryczne, indywidualiści i twórcy nowatorskich rozwiązań. Wodnik (♒) (łac.

POWIĄZANE KSIĄŻKI