Świat w sekundzie

Świat w sekundzie - Minhos Martins | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Minhos Martins
WYMIAR
11,83 MB
NAZWA PLIKU
Świat w sekundzie.pdf
ISBN
9922722646499

OPIS

„Świat w sekundzie” pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie ? niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń.Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodnością świata, ludzi i sytuacji: na każdej rozkładówce otwiera się nowe okno, przez które można zobaczyć, co dzieje się w wielu miejscach globu w tej samej sekundzie. Podczas lektury zwiedzamy niemalże cały świat (na ostatnich stronach książki zna

Bernardo Carvalho. Wydawnictwo: Wydawnictwo Tako.

Utrzymana w komiksowej stylistyce książka konfrontuje czytelnika z różnorodnością świata, ludzi i sytuacji: na każdej rozkładówce otwiera się nowe okno, przez które można zobaczyć, co ... W „Świecie w sekundzie" utrzymane w przygaszonej kolorystyce ilustracje z wyczuciem odmalowują zatrzymaną w czasie chwilę, bezbłędnie wyrażając obecne w niej emocje - uniwersalne i dobrze nam znane, choć przecież doświadczane w bardzo odmiennych od siebie geograficznych krajobrazach. Bez trudu dostrzegamy więc dumę i ... „Świat w sekundzie" pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie - niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń. „Świat w sekundzie" pokazuje, że w czasie jednej sekundy mogą wydarzyć się rzeczy zwyczajne lub wręcz przeciwnie - niezwykłe, takie, które wprawią w ruch nowe łańcuchy zdarzeń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI