Serce z guzików

Serce z guzików - Andrzej Marek Dębkowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Marek Dębkowski
WYMIAR
11,1 MB
NAZWA PLIKU
Serce z guzików.pdf
ISBN
8691272701725

OPIS

Akcja zaczyna się w 1939r. Porucznik ułanów w zawierusze Kampanii Wrześniowej, traci kontakt ze swoim pułkiem. Kiedy udaje mu się wyjść z okrążenia wojsk niemieckich, zatrzymuje się z oddziałem ułanów, na postój w przypadkowym gospodarstwie. Tam poznaje dziewczynę, w której zakochuje się z wzajemnością. Zanim jednak los ich złączy przeżyją wiele perypetii.Realia Polski powojennej, odsiadka w więzieniu na Rakowieckiej, rodzinny dramat. Co jeszcze spotka bliskich sobie ludzi? Bohaterstwo uczestników wojny, aspekty życia codziennego, złe i dobre decyzje polityków, cierpienie i śmierć żołnierzy, nikczemność i odwaga. „Serce z guzików ” wnosi do wojennego tematu jeszcze coś innego. Dębkowski pisze o uczuciu, które może wydać się wyidealizowane, ale na pewno optymistyczne i ku pokrzepieniu. W okresie pełnym krwi i brutalnych zachowań, jest jeszcze miejsce na wierność, na dotrzymywanie obietnic i na czułość.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Serce z guzików Andrzej Marek Dębkowski. Wydawca: Psychoskok.

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. Serce z guzików to książka w której poznajemy Andrzeja, młodego porucznika, który wyruszył na wojnę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI