Myśli i uczucia

Myśli i uczucia - Robert Warchoł | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Warchoł
WYMIAR
9,73 MB
NAZWA PLIKU
Myśli i uczucia.pdf
ISBN
3324576916116

OPIS

Kilkanaście słów i wiele emocjiKrótkie zdania mówiące wiele......o niej, o nim, o nichO wszystkich tych, którzy wiedzą lub wierzą, że miłość istnieje......i ma wielką siłę!

O apelu doktora Włodzimierza Bodnara z Przemyśla pisaliśmy kilka dni temu w tym artykule >>> 59-letni doświadczony lekarz chorób płuc wdrożył prokokół leczenia, który okazał się skuteczny w przypadku aż 100 jego pacjentów w tym również w jego, gdy on sam zachorował. Jako jednostki powinniśmy stać się bardziej refleksyjni i świadomi tego, dlaczego i w jaki sposób używamy narzędzi i sieci cyfrowych. Powinniśmy wyczulić się na to, jak czas spędzony w Internecie ... Cytaty, myśli i uczucia :3.

Takie myśli o wiele łatwiej docierają do innych, ponieważ zawierając ciepłe, miękkie energie, które nawet jeśli zostaną odepchnięte przez inne osoby o zamkniętych sercach ... Myśli i uczucia. October 12 at 2:36 AM ·.

POWIĄZANE KSIĄŻKI