Thora Boga burzy i piorunów. Poszukiwania szczęścia i zgubionego młota Mjollnira

Thora Boga burzy i piorunów. Poszukiwania szczęścia i zgubionego młota Mjollnira - Szczepan Piotrowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Szczepan Piotrowski
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Thora Boga burzy i piorunów. Poszukiwania szczęścia i zgubionego młota Mjollnira.pdf
ISBN
8362252788092

OPIS

Dramat w czterech aktach, a może ironiczna komedia o nas samych. Czym współcześnie jest męskość i kobiecość? Czy stary podział ról jeszcze funkcjonuje? Kryzys tożsamości może dotknąć każdego. Nawet samego Thora, boga burzy i piorunów. W pogoni za utraconym symbolem męskości boski Thor zapędzi się daleko. W zupełnie sobie obce rejony. Czy odnajdzie tam siebie, pomimo kłód rzucanych mu pod nogi przez tubylczą społeczność, podstępne dziewice oraz przebiegłą jędzę, czarownicę od sześciu boleści, niestrudzoną strażniczkę status quo?

Poezja i dramat pozostałe. Więcej informacji-26% 22,33 z ... Thora boga burzy i piorunów poszukiwania szczęścia i zgubionego młota Mjöllnira .

Czym współcześnie jest męskość i kobiecość? Czy stary podział ról jeszcze funkcjonuje? Kryzys tożsamości może dotknąć każdego. Thora boga burzy i piorunów poszukiwania szczęścia i zgubionego młota Mjöllnira; Thora boga burzy i piorunów poszukiwania szczęścia i zgubionego młota Mjöllnira ... Nawet samego Thora, boga burzy i piorunów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI