Łódzki detal. Przewodnik po Łodzi szlakiem detali architektonicznych

Łódzki detal. Przewodnik po Łodzi szlakiem detali architektonicznych - Maria Nowakowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Nowakowska
WYMIAR
9,33 MB
NAZWA PLIKU
Łódzki detal. Przewodnik po Łodzi szlakiem detali architektonicznych.pdf
ISBN
6180735842204

OPIS

Jest to pierwszy kompleksowy przewodnik po jednym z najbardziej filmowych regionów Polski. Książka przybliża plenery z ponad 150 filmów rozmieszczonych w 75 miastach i miejscowościach województwa, zarówno miejscach wielokrotnie wykorzystywanych w polskiej kinematografii takich jak Łódź, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Sulejów czy Nieborów, jak również ciekawych lecz położonych z dala od głównych dróg ? jak Jeżów, Bolimów, Turowa Wola oraz miejsc urodzenia i magiczny

Maria Nowakowska, autorka, zaprasza czytelników na 8 niezwykłych spacerów - dedykowanych łódzkim zwierzętom, roślinom i postaciom. Oczywiście wszystkie znajdują się na elewacjach łódzkich kamienic i pałaców.

Oczywiście wszystkie znajdują się na elewacjach łódzkich kamienic i pałaców. Bogato ilustrowana zdjęciami książka uzupełniona została ... Książka jest pierwszym nie tylko w Łodzi, ale w całym kraju przewodnikiem po detalach architektonicznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI