Nabywanie umiejętności ruchowych

Nabywanie umiejętności ruchowych - Stanisław Czyż | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Czyż
WYMIAR
3,37 MB
NAZWA PLIKU
Nabywanie umiejętności ruchowych.pdf
ISBN
5311949438322

OPIS

Ta książka ma przybliżyć wybrane zagadnienia dotyczące uczenia się motorycznego. Pokazuje, jak człowiek uczy się, przedstawia kilka teorii uczenie się motorycznego, prezentuje mechanizmy związane z wykonywaniem ruchu i jego percepcją, opisuje czynniki warunkujące proces nabywania umiejętności ruchowych, zwany inaczej procesem uczenia się motorycznego. Celem tej książki jest też pokazanie, jak niektóre elementy rzeczywistości, np. treningu sportowego czy pracy fizjoterapeuty, można wyjaśnić na bazie teorii (...).

Poczucie bezpieczeństwa dodatnio wpływa na szybkość uczenia się i trwałość nabywania nowych umiejętności oraz zapewnia dobrą atmosferę. Uczestnicy zajęć ruchowych muszą więc być przekonani, że nie Dobre przygotowanie do szkoły polega nie tylko na wyrobieniu pozytywnego nastawienia do nauki czytania i pisania.

Stan Nowy Wydawca MWW MIROSŁAW MATOGA. 3 egz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI