Guru pije burbon?

Guru pije burbon? - Dzongsar Dziamjang Khjentse | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dzongsar Dziamjang Khjentse
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Guru pije burbon?.pdf
ISBN
7267406349691

OPIS

Oddanie do guru stanowi esencję i życiodajne soki wadżrajany. Ponieważ nauczyciel wykorzysta wszelkie dostępne mu środki, aby przebudzić nas ze snu niewiedzy, związek z nim będzie wymagał wyzbycia się najgłębszych przekonań i oczekiwań. Dzongsar Dziamjang Khjentse omawia zwłaszcza te aspekty głębokiej relacji z nauczycielem, wokół których narosło szczególnie dużo nieporozumień i udziela praktycznych porad na temat możliwie najlepszego wykorzystania tej drogocennej okazji do duchowej przemiany. Za pomocą opowieści i klasycznych przykładów pokazuje, w jaki sposób podążać ścieżką, mając oczy szeroko otwarte i jak dzięki wyostrzonym władzom krytycznego myślenia ocenić należycie naszego guru nim zdecydujemy się na ostateczny akt bezgranicznego zaufania.Dzongsar Dziamjang Khjentse (ur. 1961 r.) to bhutański lama, podróżujący i nauczający na całym świecie. Jest autorem książek (w Polsce ukazała się Jak nie być buddystą oraz niniejsza) oraz reżyserem filmowym; jego najbardziej znane filmy to Puchar Himalajów (1999) oraz Podróżnicy i magowie (2003) i Vara: A Blessing (2013).W wieku siedmiu lat został rozpoznany jako tulku Dziamjanga Khjentse Łangpo, jednego z założycieli bezstronnego ruchu rime buddyzmu tybetańskiego. Rinpocze nadzoruje główną siedzibę linii Khjentse, klasztor Dzongsar oraz ośrodki odosobnieniowe we wschodnim Tybecie, a także nowe szkoły w Indiach i Bhutanie. Rinpocze założył również ośrodki w Australii, Ameryce Północnej i na Dalekim Wschodzie.W 1989 roku Rinpocze powołał Siddhartha's Intent ? międzynarodowy związek buddyjski, którego głównym celem jest zachowywanie tradycyjnych nauk buddyjskich, jak również rozwijanie świadomości i zrozumienia wielu aspektów buddyjskich nauk ponad ograniczeniami lokalnych kultur i tradycji.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Oddanie do guru stanowi esencję i życiodajne soki wadżrajany. Ponieważ nauczyciel wykorzysta wszelkie dostępne mu środki, aby przebudzić nas ze snu niewiedzy, związek z nim będzie wymagał wyzbycia się najgłębszych przekonań i oczekiwań.

Oddanie do guru stanowi esencję i życiodajne soki wadżrajany. Więcej szczegółów 53,20 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI