Bajka dla Jana Pawła II

Bajka dla Jana Pawła II - Wacław Maślanka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wacław Maślanka
WYMIAR
11,27 MB
NAZWA PLIKU
Bajka dla Jana Pawła II.pdf
ISBN
1329695735367

OPIS

Jest to opowieść, która zmieniła losy ludzi żyjących na całej Planecie Ziemia. Świat stał się pełen dobrobytu i wzajemnej życzliwości, przytulony do jednego wielkiego serca - jak do ogromnego pieca, rozgrzanego przez miłującego Boga. Od tego czasu nie sposób zapomnieć wspaniałej historii, w której można odnaleźć troskę o wszystkich ludzi - na całej Ziemi. Ta personalna przygoda zdarzyła się ludzkości w czasie największych odkryć cywilizacyjnych i globalnego osamotnienia człowieka, posiadającego materialnie wszystko, jednakże zagubionego społecznie i cierpiącego. Wielu ludzi pierwszy raz usłyszało o nim w 1978 roku, kiedy wybrano go na Papieża. Pamiętali wszyscy to niesamowite wzruszenie serca i jedność, która podnosiła cały naród i cały Świat - jak się później okazało - była to nowa siła służąca powstaniu do wielkiej solidarności ludzi i nowego życia, opartego na Bożym Prawie. Nikt wówczas nie przypuszczał, że Papież Jan Paweł II rozpocznie nowy rozdział w dziejach ludzkości, który sam z troską nazwał ,,Cywilizacją Miłości".

Janem Pawłem w centrum. Baśnie, bajki, opowieści. Opowieści pełne treści cz.1.

papieża, kardynałem Stanisławem Dziwiszem oraz zabiorą swoich widzów do rodzinnego domu. Bajka z cyklu 100 Bajek na 100.lecie urodzin św. Jana Pawła II.

POWIĄZANE KSIĄŻKI