W kierunku zachodzącego słońca

W kierunku zachodzącego słońca - Halina Strzelecka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Halina Strzelecka
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
W kierunku zachodzącego słońca.pdf
ISBN
2700479834060

OPIS

W swojej książce autorka przenosi czytelnika do pełnego nieoczekiwanych wydarzeń afrykańskiego kraju, ukazuje również piękno niektórych europejskich stolic. Historia pełna różnorodnych wątków, rodzące się uczucie, emocje związane z delikatnymi scenami miłosnymi. Susana - bohaterka tej niezwykłej opowieści z łatwością pokonuje wszelkie bariery związane z nauką, pracą, czego nie można powiedzieć o jej życiu uczuciowym. Nieoczekiwanie na jej drodze pojawia się niezwykły mężczyzna - Wiliam. Przeszkodą do szczęścia Susany jest Rob. Jej chłopak, który nie ustaje w komplikowaniu życia dziewczyny. Rob nie dopuszcza do siebie myśli, że jego ukochana może z niego zrezygnować.

Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. ... Ebook + książka W kierunku zachodzącego słońca, Halina Strzelecka.

Mrożący krew w żyłach widok niezliczonej ilości antylop... Urocze place i magiczny klimat uliczek Paryża. Pieszczący nozdrza zapach belgijskiej czekolady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI