Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem

Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem - Weronika Ceynowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Weronika Ceynowa
WYMIAR
5,75 MB
NAZWA PLIKU
Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem.pdf
ISBN
5534718758569

OPIS

Dwie kobiety.Dwie historie. Jeden kamień. Kiedy Simona straciła dziecko, mąż zaczął się od niej odsuwać. Czuła, że zaczyna się dziać coś niedobrego. A kiedy przez przypadek spotkała tajemniczego Alfeusza, nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo może być powiązany z jej życiem...Ala, córka Simony, po śmierci matki dokonuje niezwykłego odkrycia. W jej szafie ? znajduje pudełko pełne pamiętników, w których spisana jest niezwykła historia Simony i Alfeusza. Ala staje się również właścicielką kamien

Cieszę się, że jest taka krótka, ponieważ wszytko było w niej ogólnie opisane, nie było dwustronnych dialogów, tylko wszystko konkretnie i na temat Sprawdź niskie ceny i kup Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem Niezwykłe, dwie historie o dwóch kobietach mogących przynieść komuś ocalenie oraz kamieniu, który ma niezwykłą moc. Ta pełna niesamowitości, fantastyczna opowieść porusza bardzo przyziemną tematykę rodzinnych tragedii i trudzie dokonywania wyborów pomiędzy uczuciami a obowiązkami. Opis: Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem - Ceynowa Weronika.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Dwie kobiety. Dwie historie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI