Fatałaszek

Fatałaszek - Katarzyna Pater | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Pater
WYMIAR
3,61 MB
NAZWA PLIKU
Fatałaszek.pdf
ISBN
8844577523889

OPIS

„Fatałaszek” to mądra, ciepła i pełna fantazji opowieść o przyjaźni, odpowiedzialności i dorastaniu. Tytułowy Fatałaszek to mały chłopiec, początkowo samotny, smutny i wyobcowany, który za sprawą Tyci, dziewczynki z zaczarowanej szafy i przygód, które razem przeżywają, staje się zupełnie innym dzieckiem: nabiera pewności siebie, wiary we własne siły i po raz pierwszy czuje się szczęśliwy. Przekonuje się, że świat ma wiele uroku, ale nie wystarczy tylko marzyć, by się nim cieszyć, trzeba podjąć k

Uczą się od niego, iż piękno drzemie nawet w rzeczach uważanych za brzydkie, a starość budzi nowego ducha. Samolotem "cudakiem" przemierzają nieskażoną hałasem przestrzeń. Sprawdź oferty użytkownika phfatalaszek na Allegro.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Fatałaszek - Firmowa odzież i obuwie, akcesoria domowe, galanteria, Odzież i konfekcja, Produkcja, usługi, Katalog Firm i Instytucji Białystok Online - Portal Miejski Białystok (Bialystok). Najpełniejsze i najbardziej aktualne źródło informacji o Białymstoku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI