Drzewo, Kurhan i Stara Wieża

Drzewo, Kurhan i Stara Wieża - Marek Pietrachowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Pietrachowicz
WYMIAR
6,54 MB
NAZWA PLIKU
Drzewo, Kurhan i Stara Wieża.pdf
ISBN
9963918551592

OPIS

Caltir, wstąpiwszy w wiek męski, powraca z klasztornej szkoły, aby objąć władzę w swym klanie i wprowadzić go w nową epokę. Na miejscu zastaje jednak dawne, pogańskie zwyczaje oraz niechętną do oddania namiestnikowskiej władzy, swoją starszą siostrę. Na jego życie dybią tajemniczy agenci z obcych krajów ? gdyby brakowało mu przeciwników w domu, wliczając potężną, sędziwą czarownicę, która pragnie, aby wszystko zostało po staremu. W sprawę wmieszają się także siły nadprzyrodzone, które mają wobec

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy. Drzewo, Kurhan i Stara Wieża - ebook. Marek Pietrachowicz.

Jednak los ma dla niego znacznie poważniejszą rolę do odegrania. Caltir, wstąpiwszy w wiek męski, powraca z klasztornej szkoły, aby objąć władzę w swym klanie i wprowadzić go w nową epokę. Drzewo, Kurhan i Stara Wieża od Marek Pietrachowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI