Adler. Tajemnica Zamku Bazina

Adler. Tajemnica Zamku Bazina - Marta Merriday | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Merriday
WYMIAR
3,3 MB
NAZWA PLIKU
Adler. Tajemnica Zamku Bazina.pdf
ISBN
6191952901443

OPIS

W małym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się, aż wreszcie w noc Halloween, podczas obłędnej imprezy w ruinach klasztoru, dochodzi do prawdziwej tragedii. Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę, więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich, do miasteczka przybywa młody zoolog Adler, syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler rozpoczyna prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia szybko zmierza do zaskakującego i zgubnego końca.Mistrzowsko stworzona atrakcyjna rzeczywistość, w której przyroda łączy się ze światem zbudowanym przez człowieka.Błyskotliwy humor przeplata się z mrocznymi opisami, znakomicie oddającymi napięcie towarzyszące wielu scenom w książce.

Tajemnica zamku Bazina" to pasjonująca powieść przygodowa, w której znajdziemy subtelne wątki fantastyki. Towarzysząc bohaterowi Adlerowi, czytelnicy mogą liczyć na masę przygód, możliwość zgłębiania mrocznych zagadek lasów Sussex, poznawanie nietypowej krainy zamieszkiwanej przez osobliwych mieszkańców i poszukiwanie sprawców krwawych incydentów. "Adler.

Początkowo ofiarami tajemniczych napadów są lokalne zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się. Adler. Tajemnica zamku Bazina - Marta Merriday.

POWIĄZANE KSIĄŻKI